O společnosti

Autoservis Jindra s.r.o.

Jsme prodejcem nových i ojetých vozů, originálních dílů a příslušenství.

Poskytujeme komplexní nabídku záručních a pozáručních servisních služeb a zajišťujeme pojištění a financování vozů.

Jako autorizovaný partner ŠKODA AUTO a.s. splňujeme veškeré náročné podmínky kladené na dodržování pracovních postupů a použitých materiálů pro zachování maximálně možné hodnoty a bezpečnosti provozu námi servisovaných vozů.

Na trhu působíme již více jak 25 let.

Splňujeme veškerá kritéria ŠKODA AUTO a.s. pro autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA, jsme držiteli certifikátu TüV ISO 9001:2008, Zelená firma, Best dealer ŠKODA v ČR, Top obchodník roku.

 

Naše priority:

  • kvalita poskytovaných služeb
  • individuální přístup k zákazníkovi
  • využití špičkových technologií

 

V polovině roku 2015 jsme se stali jedním z více jak dvou tisíc autosalonů značky ŠKODA v Evropě, který zcela zmodernizoval své prodejní a servisní prostory dle nové růstové a firemní strategie ŠKODA AUTO.

Tímto jsme se zapojili do další etapy dlouhodobé spolupráce se společností ŠKODA AUTO. Nové prostory autosalonu nabízí našim zákazníkům výběr ze širší palety modelů, nový konfigurátor pro výběr a sestavení nových vozů a příslušenství, více prostoru a komfortu pro příjem vozidel do opravy, rozšířenou čekací zónu, ale i například nové balíčky předplaceného servisu a mnoho dalšího.

V současnosti se zaměřujeme na optimalizaci všech procesů tak, aby co nejlépe splňovali strategii Human Touch - vřelejšího a individuálnějšího přístupu k zákazníkům.

No image selected

No image selected

No image selected